0

Orkun Işıtmak’ın çılgın videolarını hepimiz büyük bir keyif ile seyrediyoruz. İçerik kalitesi üst düzey olan youtuber, Video Fikirleri’nden gelen video içerik fikirleri ile özdeşleşebilecek nitelikte. Özellikle Orkun Işıtmak’ın video konseptlerine uygun içerik fikirlerini sizler için derledik.

 1. 1 30 günde yeni bir yabancı dil öğrenmek

  30 Günde Yabancı Dil Öğrenmek Video

  Bir insanın hayatta neyi isterse başarabileceğini kanıtladığı video serisi olan "30 Günde..." videolarını hepimiz biliyoruz. 30 günde öküz gibi vücut yapmak ya da boks öğrenmek oldukça ilgi çekti. Peki ya hiç bilmediğiniz yabancı bir dili öğrenmek? 

  Oldukça ilginç ve zor bir yabancı dili 30 günde yazacak/okuyacak ya da "derdini anlatacak" kadar öğrenmek epey zor olsa gerek. İlginç dillerden kastımız tabi ki Çince, Bengalce, Hintçe ya da Rusça gibi latin alfabesinden uzak diller... Bunu kesinlikle ve sadece Orkun başarabilirdi!

 2. 2 Bir günde şef olmak

  24 Saatte Şef Olmak

  Orkun Işıtmak'ın 1 günde yapabildiklerini büyük bir hayranlıkla izliyoruz. Bir günde DJ oluyor ya da bir günde şarkı yazıp, söyleyip, klip çekebiliyor. Peki dj olmaktan bile daha zor bir konuda ne derecede başarılı olabilirdi?

  Orkun Işıtmak, bir günde şef olmak temalı video fikrinde, sunumuyla, lezzetiyle tam bir profesyonel şef olabilir mi?

 3. 3 Bir günde bronzlaşmak

  Orkun Işıtmak 1 Günde Bronzlaşmak

  Orkun Işıtmak 1 günde ne kadar bronzlaşılabileceğini gösterse? Bence harika olabilirdi!

 4. 4 10 TL'lik kuaför vs 500 TL'lik kuaför

  Ucuz Kuaför vs Pahalı Kuaför

  "Ucuz vs Pahalı" ya da "Sonradan Görme" olarak adlandırılan Orkun Işıtmak konseptine uygun bir fikir de berber ihtiyacımız ile alakalı. Ucuz kuaför ile pahalı kuaför arasında olabilecek farkları eminim siz de merak ediyorsunuzdur.

 5. 5 Dünya'nın en uzak adası Tristan da Cunha'ya gittim!

  Tristan da Cunha

  Sadece belirli zamanlarda deniz ulaşımı olan Tristan da Cunha adası, en yakın kara parçasından tam 2.800 kilometre uzakta. Birleşik Krallık vizesi ile gidilebilen adaya henüz bir Youtuber gitmedi. Gitmesi de epey çılgınca olurdu. Belki de bir gün Orkun Işıtmak bunu gerçekleştirir. Kim bilir?


Bir Tepki Ver

Sıkıcı Sıkıcı
5
Sıkıcı
Bilgilendirici Bilgilendirici
5
Bilgilendirici
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Eğlenceli Eğlenceli
10
Eğlenceli
Beğen Beğen
9
Beğen
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
7
Şaşırtıcı

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir