0

Bu içerikte, Türkiye’nin hem en eskilerinden, hem de halen en çok izlenen kanallardan birisine sahip olan video içerik üreticisi Orkun Işıtmak’ı konu alıyoruz. Genelde videolara alıştığımız tarzda; “Merhaba ben Orkun!” diye girer, milyonlarca kez izlenir ve asla bıkılmaz. Bakalım Orkun Işıtmak’ın en çok izlenen 10 videosu hangisi…

 1. 10 Dubai Nusret'te 1500 TL hesap ödemek


  Dubai'ye gidilir de, Nusret'e gidilmez mi? Orkun Işıtmak, 2017'nin henüz ortalarına bile gelmemişken, hayatımıza yepyeni bir video konsepti soktu. Lüks yaşam ya da gurme doyum videolarının belki de ülkemizdeki başlatıcısıydı. Yaklaşık 9.7 milyon izlenmeye sahip video, umarım o fişteki tutarı karşılayabilmiştir 🙂

 2. 9 Buzlu küvette 112 dakika


  Videonun kapak resmi bile insanı güldürürken, bu video nasıl eğlenceli olmasın? Sık sık rekor denemesi yapan Orkun, bu kez insanın içini dolduran bir video ile karşımızda. Bu video tam 9.8 milyon defa seyredildi.

 3. 8 Murat Boz bana ağda yaptı!


  Herhalde Youtube tarihinin en ilginç başlıklarından birisi olsa gerek. Mutlaka izlemeniz gereken bu eğlenceli videoda Dönerse Senindir filminin tanıtımı yapılırken de o iğrenç espiri patlıyor 🙁 

  • (Birisi kağıda sarılı dürüm uzatıyor) Yemek geldi.
  • Yemek mi? Bu ne abi?
  • Döner.
  • He Dönerse Senindir.

  Ayrıca video içerisinde popüler şarkıları tahmin yarışması yapıyorlar. Sonunda da ağda meselesi var.

 4. 7 Gülersen ölürsün challenge!


  Türk Youtube videolarından oluşan komik sahnelere tepki verdiği ve gülmemeye çalıştığı video tam 12,5 milyon görüntülemeye sahip.

 5. 6 Gece alışveriş merkezinde kalmak!


  Teknosa ile sağladığı iş birliği neticesinde ortaya çıkan video, reklamdan öte harika bir içerik oldu. 13,7 milyon izlenen gece avmde kalmak isimli video, kısa sürede viral oldu.

 6. 5 Youtube Çöplüğü


  Youtube bir koca çöplük diyerek sözlerine girdiği diss şarkısı 14 milyon izlendi. Klibiyle konuşulduğu kadar sözleri ve ritmi ile de çok beğenildi. Özellikle diss attığı video içerik üreticilerinin maskelerini kullanmasıyla hafızalara kazınan video klip ile sizleri baş başa bırakalım.

 7. 4 Gülmeme Challenge (En Komik Vine)


  Orkun'un çektiği gülmeme challenge'lar arasında en çok izlenen video olma özelliğini taşıyan ve ağırlıklı olarak Vine videolarının kullanıldığı içerik tam 14,2 milyon izlenmeye sahip.

 8. 3 Yorumlardan şarkı yapmak #1


  Yorumlardan şarkı yapmak temalı içeriklerin ilki olan bu videoda Orkun Işıtmak, Ed Sheeran - Shape Of You şarkısı baz alınarak, kendi kanalına gelen komik ve ilgi çekici yorumlardan şarkı sözü yazıp söyledi. Kısa sürede rekor izlenme sayısına ulaşan videonun şu anki görüntülenme sayısı ise 15 milyona yaklaşmış durumda.

 9. 2 Despacito Parodi


  Müzikle içli dışlı olan Youtuberların başında gelen Orkun Işıtmak, 8 Eylül 2017 tarihinde yayınladığı Despacito şarkısına ait parodi klip ile insanlara şarkının aslını unutturdu!

  Sayısal Loto...
  Oynayıp kazanmam lazım Sayısal Loto!
  Instagrama atmam lazım güzel bi foto,
  Yaptırdım kendime çok iğrenç bir Tattoo!

 10. 1 Yorumlarla Şarkı Yapmak #3


  Geldik zirveye... Yorumlardan şarkı yapmak serisinin üçüncü videosu olan bu videoda Orkun Işıtmak'a Ece Seçkin eşlik ediyor. Orkun Işıtmak kanalının tarihinde en çok izlenen video olmayı başaran video için Adeyyo şarkısı seçildi.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir