Hakkımızda –

Influmag Nedir?

Influmag, influencer ile magazine kelimelerinin birleşiminden oluşan ve marka değeri yaratmak adına düzenlenen bir site adı olarak 14 Ağustos 2018 tarihinde ortaya çıktı. Influmag’in temel amacı, influencer insanlar hakkında içerik fabrikası olarak nitelendirilebilecek özgün içerik kütüphanesi oluşturmaktır. Ayrıca içerik üreticilerimiz, influencer platformları için (örneğin Youtube, Instagram, Twitch ve müstakil blog siteleri) ekstra içerikler, rehberler ve galeriler sunar. Influmag, şu anda mevcut yazar ve editör kadrosuyla yayın hayatına başlamış olup, deneme sürecinin ardından içerik oluşturucusu almaya başlayacak, içerik oluşturucularını merkez ofisinde eğitecek ve iş birlikleriyle daha büyük kitlelere açılacak bir projedir.

Influmag.com, şu anda Youtube, Instagram ve kişisel blog siteleri ile yayın yapan influencerları takibe almış ve onlar hakkında içerik üretmektedir. Yakın zamanda Tumblr, Pinterest, Blogspot, WordPress ve benzeri mecralardan oluşturulan ücretsiz üyelikler ve sayfaları da kütüphanesine ekleyecektir.

Influmag’de Ne Tür İçerikler Var?

Influencerlar hakkında haberler, köşe yazıları, makaleler, listeler, galeriler, testler, videolar ve çeşitli içerikler yayınlanmaktadır. Bu içerikler yayınlanırken, influencerlara en iyi destek olabilecek şekilde görsel ve işitsel materyaller kullanılmaktadır. Örnek olarak bir video içerik üreticisinin Youtube kanalındaki videolar ile ilgili liste hazırlanacaksa, videolar asla indirilip sunucularımıza yüklenmez; video içerik üreticisinin kanalındaki videolar linkleriyle beraber içerik içerisine yerleştirilerek kazançları engellenmez.

Kısaca influmag.com, içerik üreticileri hakkında içerik üretir. Temel kıstas influencer olması ya da influence potansiyelidir. Bu yüzden her Youtube kanalı açan bireyi kütüphanemize dahil etmiyoruz. Influence ve influencer terimleri hakkında daha fazla bilgi almak için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

Influmag ile Ne Tür İş Birlikleri Yapılabilir?

Web sitemiz üzerinde Youtube, Instagram, Twitch, kişisel blog siteleri, Tumblr, sosyal paylaşım ve içerik siteleri ile alakalı olabilecek tüm kategorilerdeki iş birliği fikirlerinizi değerlendirebilecek uzman ekibimiz bulunmaktadır. Örneğin bir teknoloji marketi için “Youtube kanalı açmak için en iyi 5 dijital kamera!” isimli içerik oluşturabilir, linklemeler ve markalama işlemleri en kaliteli şekilde gerçekleştirilebilir.

Şahıs veya tüzel kişiler için iş birliği sağlayabiliyoruz. İş birliği teklifleriniz için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

Influencerım ve Sitenizde Yer Almak İstiyorsam Ne Yapabilirim?

Eğer 200.000’den fazla takipçi/abone/hayran sayınız varsa, bizimle iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, ürettiğiniz içerikleri inceleyecek ve rapor hazırlayacak. Bu rapor doğrultusunda kütüphanemize sizinle ilgili içerikleri üretmek adına gerekli bildirimi yollayacağız. Eğer yeni bir içerik üreticisiyseniz ya da çok sayıda takipçiniz bulunmuyorsa, lütfen reklam ve iş birliği sayfamızı ziyaret ediniz.