-2

Türkiye'nin netd müzik kanalından sonraki en büyük Youtube kanalının sahibi Enes Batur Sungurtekin'in en çok izlenen 10 videosunu derledik. Bu liste ile hem geçmişte kısa bir yolculuk yapacaksınız, hem de ülkemizin en başarılı video içerik üreticisinin en başarılı 10 videosunu izleyeceksiniz. İyi seyirler.

 1. 10 Hayat Hileleri


  Yurt dışındaki life hacks terimi ile ifade eden videoların ülkemizdeki en başarılı ve eğlenceli örneklerinden bir tanesine imza atan Enes Batur'un "Hayat Hileleri" videosu 14.300.000 görüntülemeye sahip.

 2. 9 En Rahatlatıcı Videolar


  Enes Batur'un Başak Karahan ile birlikte izlediği rahatlatıcı özellikli videolardan ve bu videolara Enes ile Başak'ın verdiği tepkilerden oluşan "En Rahatlatıcı Videolar" içeriği dokuzuncu sırada. Bu video tam 14.500.000 defa izlendi!

 3. 8 Komik Montaj 2


  2016 yılının henüz başında yayınlanan "Komik Montaj 2", Enes Batur'un videolarındaki komik anların seçkisinden ve eğlenceli kurgusundan oluşuyor. Bu video, en çok izlenen videolar arasında sekizinci sırada ve 18.500.000 izlenmeye sahip.

 4. 7 Gel Hadi Gel


  Enes Batur'un en çok izlenen videolarını derlediğimiz listede ilk 7'ye girdik. Bundan sonraki videolardan yalnızca 1 tanesi fragman; geri kalanı harika şarkılar için çekilmiş video kliplerden oluşuyor. Bu video klip de aralarından hem en yenisi, hem de kısa sürede en başarılı olanı. Kaya Giray'ın eşlik ettiği "Gel Hadi Gel" şarkısı ile 22.200.000 görüntüleme elde eden Enes Batur'un bu videosu listede yedinci sırada.

 5. 6 Hayal mi Gerçek mi? Fragman


  Şimdilik ülkemizdeki en başarılı Youtuber filmi olan "Hayal mi Gerçek mi?" filminin fragmanı 29.200.000 izlenmeye sahip. 

 6. 5 Shape of You Parodi


  Ed Sheeran'ın "Shape of You" şarkısına yazılan komik sözlerle çekilen parodi video klip 30.500.000 izlenmeye ulaşmış durumda. Klipte Baturay, Mervan ve Kaya gibi bir çok tanıdık isim bulunuyor.

 7. 4 Sen Olsan Bari Parodi


  33.500.000 izlenme sayısına ulaşan bu video, en eğlenceli "Sen Olsan Bari" parodilerinden bir tanesi olmayı başarıyor.

 8. 3 Sen Yerinde Dur


  Hayal mi Gerçek mi? filminin soundtrack şarkılarından bir tanesi olan "Sen Yerinde Dur" için yapılan video klip, 40.300.000 izlenme ile üçüncü sırayı alıyor.

 9. 2 Youtuberların Düşüşü


  Diss furyasının henüz başında çektiği klip, aynı zamanda Despacito şarkısının parodisi olma özelliğini de taşıyor. "Youtuberların Düşüşü" başlığını taşıyan bu harika video klip, Enes Batur'un kanalında 42.200.000 izlenmeyle en çok izlenen ikinci videosu oluyor.

 10. 1 Son Diss


  Şüphesiz "Son Diss" isimli şarkı ve video klibi, Enes Batur'un en başarılı işlerinin başında geliyor. Türkiye'nin en çok izlenen ikinci Youtuber şarkısı başarısını da elde eden video, tamı tamına 47.900.000 izlenme elde ederek, Enes Batur'un kanalındaki en çok izlenen video olarak tarihe geçiyor. Ama şimdilik...


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir