-2

Özellikle son 2 senedir popülerleşen ve popülerliğini bir türlü yitirmeyen birbirimizi ne kadar tanıyoruz temalı challenge vari video konseptini eğlenceli şekilde sunan, kaydadeğer izlenme sayılarına ulaşmış videoları derledik. Listeyi tamamen rastgele sıralamada oluşturduk. Bu arada belirtmek zorundayız; milyonlarca izlenmiş bazı videoları, olası sıkıntıları bertaraf etmek adına listeye almadık. Özellikle biten ilişkiler ya da arkadaşlıklar konusunda son derece saygı duyduğumuz için burada yer vermediğimizi belirtmek istiyoruz. O zaman listeye geçelim!

 1. 1 Orkun Işıtmak ve Sude Alkış


  Orkun Işıtmak ile Sude Alkış'ın arkadaşlığını bilmeyeniniz yoktur. Özellikle Sude'nin kanalında bu konuyla ilgili bir açıklama da mevcut. Peki bu arkadaşlık ne kadar sağlam temellere dayanıyor? Burada birbirimizi ne kadar tanıyoruz testi devreye giriyor.

  Cezalı formatta oynanan birbirimizi ne kadar tanıyoruz videosu yayınlanır yayınlanmaz trendlere girdi!

 2. 2 Kafalar


  Kafalar ekibini oluşturan Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı, birbirlerini ne kadar iyi tanıyor olabilir? Eski bir video olmasına rağmen hala oldukça eğlendirici.

 3. 3 Burak Güngör ve Şeyda Erdoğan


  Bir çiftin muzip sataşmalarını da barındıran harika bir birbirimizi ne kadar tanıyoruz videosu ile karşı karşıyayız. Burak Güngör ve Şeyda Erdoğan'ın zorlu sınavı için şimdiden iyi seyirler!

 4. 4 Furkan Yaman ve Bilge Su Işık


  Bir başka Youtuber çift ile listemize devam ediyoruz. Bilge Su Işık ve Furkan Yaman'ın Youtube'daki başarılarına diyecek lafımız yok. Ancak bu zorlu ve eğlenceli sınavdan nasıl çıkmışlar, hep beraber şahit olalım.

 5. 5 Orkun Işıtmak ve Meryem Can


  Orkun bu işleri cezasız yapamıyor! Meryem Can ile surata krem şanti çarpmalı bu akıl almaz birbirimizi ne kadar tanıyoruz videosu henüz 1 senelik olmasına rağmen oldukça fazla sayıda izlenmeye sahip.

 6. 6 Berkcan Güven ve Baran Güven


  Berkcan Güven ve videolarında sıkça görmeye alışkın olduğumuz Baran Güven, birbirimizi ne kadar iyi tanıyoruz testinde birbirlerini ne kadar da tanımadıklarını gösteriyor 😀

 7. 7 Alper Rende ve Betül Çakmak


  Elektrik cezalı birbirimizi ne kadar tanıyoruz testinde, Alper Rende ile sevgilisi Betül Çakmak karşı karşıya! Sorular ve elektrikler ise Alper'in annesinden geliyor.

 8. 8 Berkcan Güven ve Burhan Güven


  Berkcan Güven neredeyse bütün aile üyelerini teste tabi tutmuş! Bol esprili ve cezalı birbirimizi ne kadar tanıyoruz videosunda Berkcan Güven'in babası Burhan Güven konuk!

 9. 9 Berkcan Güven ve Şahide Türe


  Berkcan Güven'in en ünlü aile üyesi Şahide Türe ile birbirimizi ne kadar iyi tanıyoruz testi, belki de bu konseptin en eğlencelilerinden!

 10. 10 Enes Batur Sungurtekin ve Murat Sungurtekin


  Ünlü aile üyelerinden devam ediyoruz. Enes Batur ile amcası Murat, bu birbirimizi ne kadar tanıyoruz videosunda kağıdı kalemi eline alıyor. Özellikle Enes'in sorduğu "Beni en heyecanlandıran şey" sorusuna verdiği cevapla bizi yerle yeksan eden Mc Yaralı'ya saygılar...

 11. 11 Berkcan Güven ve Amanda Cerny


  Ünü ülkemizde de yayılan Amanda Cerny ile Berkcan Güven'in birbirimizi ne kadar tanıyoruz testi yine oldukça izlenesi.

 12. 12 Cansu Dengey ve Cansu Akın


  Türkiye'nin en iyi kadın içerik üreticilerinden Cansu Akın ile Cansu Dengey'in eğlenceli ve samimi birbirimizi ne kadar tanıyoruz testi, kesinlikle izlenmeye değer. Aslında Cansu Akın'dan bu formatta daha fazla video bekliyoruz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir