0

Ürettiği özgün içeriklerle gönülleri fetheden Cansu Akın’ın en çok izlenen 10 videosunu derledik. Bu derleme içerisinde de, hem videoların izlenme sayılarını ekledik, hem de ufak ufak yorumlarımızı serpiştirdik…

Şimdiden 400.000 aboneyi geçen, üstelik abone sayısını arttırmak için içerik üretmek yerine kendi içine sinen ve takipçilerinin hoşuna gidebilecek içeriklere yönelen Cansu Akın’ın popüler 10 videosu arasında 6 adet kişisel bakım ve makyaj temalı video bulunurken, en sevdiğimiz gezi vloglarının olmaması ise oldukça şaşırttı. O zaman 10’dan geriye doğru listeleyelim!

 1. 10 Sıfır Makyaj


  Yok gibi görünen makyaj videosu, 550.000 görüntüleme elde edeerek Cansu Akın'ın en çok izlenen videoları arasına onuncu sıradan giriş yapıyor.

 2. 9 What's In My Mouth Challenge


  Cansu Akın'ın 2016 yılındaki ilk videosu olan ve trend bir konsepte sahip "What is in my mouth challenge" videosunda konuk Murathan! Yedirilen şeyi tahmin etme üzerine kurulu ve eğlence temalı bu video 580.000 izlenme elde etti.

 3. 8 İlk Defa Deniyorum!


  Kadın takipçileri için harika fikirler verebilecek makyaj konseptli bu video, aslında istenilen ancak "alsam mı almasam mı?" ikilemine düşenler için bulunmaz cevher niteliği taşıyor. Cansu Akın'ın kanalında en çok izlenen sekizinci video olma özelliğini taşıyan "İlk Defa Deniyorum" isimli içerik 600.000 defa ekranlarda oynatılmış.

 4. 7 Gizemli Kutudan Çıkan Ürünlerle Makyaj


  Cansu'ya gizemli bir kutu gelir. Kutunun üzerinde de, makyaj malzemelerinin etiketlerinde de "Beni Dene" yazıyor. Cansu Akın'ı oldukça iyi tanıyan bu markanın hangisi olduğunu siz tahmin edebildiniz mi? Videonun sonunda marka zarftan çıkıyor...

  Bu ilginç konseptli ve markalı video 661.000 defa görüntülendi. En eğlenceli makyaj videoları arasında da şimdiden yerini aldı...

 5. 6 Kamera Arkası & Asla Yayınlanmayanlar


  732.000 izlenmeye sahip bu videonun hikayesini Cansu Akın'ın ağzından aktaralım:

  Bir ayın içinde bir çok video yapmaya yeltenip sonra çöp olduğu oluyor, bari bazılarını değerlendireyim dedim 🙂

  Aslında eğlenceli şeyler çıkıyor farkında olmadan... Eğer böyle her ay bir kamera arkası koymamı isterseniz de bana bunu yorumlarda belirtirseniz SÜPER olur.

 6. 5 Nasıl Zayıfladım?


  Tam bir blogger izlenimi veren "Nasıl Zayıfladım?" videosu, Cansu Akın'ın ilk videoları arasında en çok çıkış yapanı desek yanlış olmaz. 880.000 görüntüleme elde eden video, daha o zamanlar Cansu Akın'ın ne kadar büyük bir kitleye sahip olacağını kanıtlar nitelikteydi. Bu dönemdeki videoların bir diğer önemli özelliği de, instagram ve blog tarafından Youtube'a geçiş evresini tam olarak yansıtması.

 7. 4 Kardeşim Bana Makyaj Yapıyor!


  Direkt spoiler ile başlayalım. Videonun sonunda cadılar bayramı makyajı ile kamera karşısında olan bir Cansu Akın var...

  Kardeşi Murathan'ın üstün makyaj yeteneklerini konuşturduğu ve zaman zaman da ciddiye almaya çalışıp sonuçta yine trollediği makyaj videosu 925.000 kez tıklandı!

 8. 3 Koray ile Alman Atıştırmalıklarını Denedik!


  Şu aralar -bildiğim kadarıyla- yeni iş hayatına atılmış olan Koray Cengiz'in, 2016 yılında Almanya'da öğrenciyken Cansu Akın'a getirdiği Alman abur cuburları ile çekilen bu harika video 980.000 civarında izlenme elde etti.

 9. 2 Kardeşim Makyajımı Seslendiriyor!


  Suluboyamdır kendisi, en sevdiğim kısmını kullanıyorum, ten renginde ve hiç bir etkisi olmayan...

  O kadar ilginç bir video ortaya çıkmış ki, kelimelerle anlatılmaz, izlenir ve gülünür. Murathan belki de bir çok erkeğin iç sesini yansıttı 😀

  Cansu Akın'ın kanalındaki en çok izlenme alan ikinci video olarak tarihe geçen "Kardeşim Makyajımı Seslendiriyor!" isimli içerik, yaklaşık olarak 1.000.000 kez izlendi.

 10. 1 Erkek Kardeşimle Soru & Cevap


  Geldik zirveye! 2015 senesinin hemen sonunda yayınlanan videoda Cansu Akın'a kardeşi Murathan eşlik ediyor. O dönem 16 yaşında olan Murathan'ın hayranları da bu videodan itibaren oluşmaya başladı!

  Özellikle güldüren anıların yer aldığı bu soru cevap konseptli içerik, tamı tamına 1.400.000 görüntüleme elde ederek, Cansu Akın'ın kanalında en çok izlenen video olarak liderliğini ilan ediyor.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir