0

Türkiye'nin en iyi kadın video içerik üreticilerinden ve influencerlarından bir tanesi olan Cansu Akın'ın Youtube kanalını eminim 1 defa bile olsa ziyaret ettiniz. Peki videolarını baştan sona izlemediyseniz neler kaçırıyorsunuz?

Sizin için Cansu Akın'ın videolarını tek tek izledik ve izlemeniz, takip etmeniz için 7 harika sebep çıkardık. Buyrun listeye…

 1. 1 Konseptle sınırlı değil

  Makyaj

  Türkiye'deki kadın video içerik üreticilerinin %80'inden fazlası, makyaj, moda ve lifestyle temalı konsepte sahip kanallarında içeriklerini yayınlıyor. Ancak Cansu Akın, sadece makyaj ya da moda değil, gezi vlogları, eğlenceli challenge videoları veya alışveriş içerikleri de yayınlıyor. Üstelik takipçilerinin tamamı kadın da değil. Erkekler de Cansu Akın'ın arkadaşlarıyla eğlendiği videoları seyrediyor, gezi vloglarında yeni yerler keşfediyor.

 2. 2 Oldukça samimi

  Cansu Akın Gezi Vlogu

  Videolarında hiç bir zaman senaryo ya da step to step sistemini kullanmıyor. Fazla izlenmek için yapmacık davranışlar içerisinde bulunmuyor. Neysem oyum edasında çekiyor içeriklerini. Özellikle gezi videolarında daha plansız programsız gidiş ayrı bir samimiyet katıyor videolarına. Hiç bir zaman fazla izlenmek gibi bir gayesi olduğunu hissettirmiyor.

 3. 3 Kaliteli ekipman ve kurgu

  Cansu Akın Favoriler Videosu

  Profesyonel ekiple kurgu işlerini halletmese de, videolardaki samimiyet ve yakınlık duygusu kaybolmadan gayet kaliteli işler çıkarıyor Cansu Akın... Kurgusu, çekim açıları, render kalitesi derken, bu özellikler onu bir çok Youtuberdan ayırıyor.

 4. 4 Trendlere takılmıyor

  Müzik

  Cansu Akın'dan asla "diss şarkısı" ya da saçma sapan challengelar göremiyorsunuz. Elbette revaçta olan şeylere kanalında yer veriyor (örn: birbirimizi ne kadar tanıyoruz testleri) ancak bunları prim için değil, eğleneceği için çekiyor. Yani trendleri takip ediyor, ancak eğlenmeyeceği ve içine sindiremeyeceği bir şeyi video içerik konusu olarak almıyor.

 5. 5 Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor

  Cansu Akın Instagram Hesabı

  Cansu Akın, Instagram başta olmak üzere sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Hatta mesajların bir çoğuna geri dönüyor, sizinle iletişim kurabiliyor. Kendisini fenomen olarak değil, iyi bir arkadaş olarak görmemizi sağlıyor. Ürettiği içeriklerden bağımsız olarak bizlerle sosyal mecralardan da paylaşacak harika şeyler buluyor. Bu bazen bir sokağın fotoğraflaması oluyor, bazen Lila içeren saniyeler...

 6. 6 Sağlığınızı düşünüyor

  Cansu Akın Sporlar Yapıldı mı?

  Bu biraz troll, kabul ediyorum ama ciddi ciddi gün aşırı spor yapıp yapmadığınızı soran bir Youtuber düşünün. Videolarını sırf bu yüzden bile saygıyla izlemek gerekiyor 😀

 7. 7 Hayatının her anını paylaşıyor

  Cansu Akın ve Sevgilisi

  Sahte senaryolardan bağımsız olarak gezdiği, gördüğü, yediği, dinlediği, gittiği, yaptığı ve düşündüğü hemen hemen her şeyi paylaşan bir içerik üreticisi var karşımızda. Bazı videolarında sesli düşündüğü anlarından tutun da, yaptığı sakarlığa ya da gülme krizine girdiği ana kadar herşeyi sizlere olduğu gibi aktarıyor.


Bir Tepki Ver

Sıkıcı Sıkıcı
1
Sıkıcı
Bilgilendirici Bilgilendirici
9
Bilgilendirici
Kızgın Kızgın
8
Kızgın
Eğlenceli Eğlenceli
7
Eğlenceli
Beğen Beğen
6
Beğen
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
4
Şaşırtıcı

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir