1
1 point

Vine fenomeni oldu, Youtube fenomeni oldu, vokal oldu… Berkcan Güven, uzun süredir bir şekilde hayatımızda. İşte onun ürettiği video içeriklerden en çok izlenen 10 tanesi listemizde. O zaman başlayalım…

 1. 10 Bütün Aile Helyum Çektik


  Başlık zaten insanı güldürmeye başlıyor. Berkcan Güven ve ailesinin helyum ile imtihanı tam 4.300.000 izlenmeye ulaşmış durumda.

 2. 9 Gece Gölgenin Rahatına Bak (League of Legends Parodi)


  Support'un paradan haberi yok ama,

  Carry'nin potunu koy health barına...

  Berkcan Güven'den harika League of Legends şarkı sözleri ile "Gece Gölgenin Rahatına Bak" parodisi 4.400.000 izlenmeyi aşmış durumda.

 3. 8 Kardeşimle Birbirimizi Ne Kadar İyi Tanıyoruz?


  Birbirimizi ne kadar tanıyoruz testleri epey yayıldı. Ancak Berkcan Güven'in kardeşiyle imtihanı apayrı bir eğlence. Özellikle en sevdiği Youtubera şaşıracağınızdan eminiz. Bir de Baran'ın kopya çekişi harika! Bu video 5.500.000 izlenmeyle sekizinciliği hakediyor.

 4. 7 Fenomen (Bir Günde Şarkı Yapmak)


  Berkcan Güven'in şarkılarına alışmıştık. Ancak bu sefer Ezhel ile yaptığı video ile alışılmışın dışına çıktı. 5.500.000 izlenmeye sahip video klip yalnızca 1 günde çekildi.

 5. 6 Reynmen ile Kardeşleri Değiştirdik


  Oldukça eğlenceli bu videoda, Berkcan Güven'in kardeşi Baran ile Reynmen'in kardeşi Hamza yer değiştiriyor ve yeni abilerine alışveriş yaptırıyorlar. Videonun sonunda ise harika bir sürpriz var. Bu video, 8 ay gibi kısa bir sürede 7.000.000 izlenmeye ulaştı.

 6. 5 Çok Yakışıklıyım!


  "Abi nasıl bu kadar yakışıklı olabiliyorsun?" sözleriyle giren troll bir şarkı ve video ile Berkcan Güven, hepimizi fazlasıyla eğlendirmeyi başardı. Ayrıca 7.000.000 izlenmeye sahip şarkının altına Berkcan Güven şu açıklamayı yaptı:

  "Hayatımdan 2 dakika çaldıncılar atomu parçalarken böldüğüm için çok özür dilerim."

 7. 4 Hesap Kimde?


  Kafalar ile birlikte çekilen bu videoda hesap kimde formatı uygulandı. Alışveriş yapılıyor ve hesap birisine patlıyor! Oldukça eğlenceli video 7.000.000 izlenmiş durumda.

 8. 3 Para Bizde


  İlginç sözleriyle rap türünde bir şarkıyla karşımızda Berkcan. The House Hotel Vault Karaköy'de çekimleri yapılan şarkıya "Çengel Tayfa" eşlik ediyor. 8.000.000'a yaklaşan görüntülenme sayısı ise zaten başarısını kanıtlıyor.

 9. 2 Amanda Cerny ile Tanıştım, Çekme Helva Yedirdim


  Berkcan Güven'in, herkesin cevabını merak ettiği soruları samimi bir şekilde Cerny'e yönelttiği video 8.000.000'u geçen izlenmesi ile ikinci sırada.

 10. 1 Youtube Benim İşim!


  Daha önce en başarılı Youtuber şarkıları listemizde de belirtmiştik. 32.000.000 izlenmeyi de geçen bu şarkı, diss şarkıları arasında efsane olarak yerini aldı bile... Berkcan Güven'in en çok izlenen videosu ile sizleri baş başa bırakalım.


Bir Tepki Ver

Sıkıcı Sıkıcı
6
Sıkıcı
Bilgilendirici Bilgilendirici
4
Bilgilendirici
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğen Beğen
2
Beğen
Şaşırtıcı Şaşırtıcı
10
Şaşırtıcı

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir