1

Türkiye'nin belki de en eğlenceli Youtuberlarından birisi olan Berkcan Güven'i Vine zamanlarından beri büyük bir mutlulukla takip ediyoruz. Vine'da yakaladığı başarıyı çok iyi bir şekilde Youtube içeriklerine de yansıtan Berkcan Güven'i izlemeniz için 7 neden listeledik!

 1. 1 En eğlenceli içeriklere sahip


  Hiç aklımıza gelmeyecek şeylerden bile içerik üretmeyi başaran Berkcan Güven, trendleri takip ettiği gibi, bazen trendleri kendisi de oluşturabiliyor.

 2. 2 En komik Youtube şarkılarına sahip


  Sözleri ne kadar saçma, Berkcan'ın sesi ne kadar kötü olursa olsun; bildiğimiz tek şey o şarkıların her bir kelimesini ezberlediğimiz! Berkcan Güven bir şekilde hem eğlenceli, hem de güzel melodilerle bezenmiş şarkılar yapmayı başarıyor. Ciddiye almadığını düşündüğümüz o şarkıların binbir emekle hazırlandığının da farkındayız.

 3. 3 Aile bireyleri de birer fenomen


  Berkcan Güven'in bütün aile bireyleri birer fenomen! Şahide Türe, Baran Güven ve Burhan Güven'in eminim bir çok Youtuberdan daha fazla fanı vardır...

 4. 4 Harika şarkılar çıkarıyor


  Eğlenceli şarkılarından bahsettik ama Berkcan Güven'e ciddi şarkılarının da hakkını teslim etmek gerekiyor. Özellikle "Youtube benim işim!" galiba Berkcan Güven'in zirvesi!

 5. 5 Çengel tayfa


  En geçerli sebeplerden bir tanesi de Çengel tayfa! Bir çok videoya enerjilerini yansıtan bu arkadaşlar zaman zaman komik Rönesans enstantaneleri de yaşatıyorlar.

 6. 6 İlginç formatlar buluyor


  Elbette her Youtuber gibi onun da tıkandığı zamanlar oluyor ancak ülkemizde bir çok konsept sayılabilecek videoyu ilk kez yapan isim de hep Berkcan oluyor. Namıdiğer "bege"nin karşımıza çıktığı ilginç konseptlerden hemen aklımıza gelen video formatı "Kardeşlerimizi değiştirdik" oluyor. Reynmen ile kardeşlerin değiştirilmesi tamamen benzersiz bir konsept.

 7. 7 173 video ile 2,4 milyon abone


  Yıllardır yüzlerce hatta binlerce içerik üretmiş Youtuberlar arasından sıyrılan bir isim varsa o da Berkcan Güven'dir. Herhalde 2 milyondan fazla kişi yanılmış olamaz!


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir